Ranking

Rankingi zawodników Bielskiego Klubu Karate Kyokushin, rok 2019.
Ranking za rok 2018 został przeniesiony do archiwum, znajdziesz go w dolnej części tej strony.

Ranking #1
Punkty są przyznawane za miejsca medalowe w zawodach krajowych i międzynarodowych w roku 2019.

Uwaga! W roku 2019 zmieniamy nieco zasady punktowania w stosunku do poprzednich lat. Punktowane są konkurencje kumite i kata, według klucza:
  • turnieje typu Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy: 1 miejsce 20 punktów, 2 miejsce 10 punktów oraz 3 miejsce 5 punktów
  • turnieje typu Mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski: 1 miejsce 10 punktów, 2 miejsce 5 punktów oraz 3 miejsce 3 punkty
  • turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe: 1 miejsce 5 punktów, 2 miejsce 3 punkty oraz 3 miejsce 1 punkt

1
Miłosz Śliwa19 pkt


2
Wojciech Zaniewski16 pkt

3
Igor Blacha14 pkt
3
Iwo Styrna
11 pkt

5
Kacper Mrowiec
9 pkt

6
Jakub Hołdyk
8 pkt
6
Maciej Zaniewski
8 pkt

8
Marcel Gancarski7 pkt
8
Grzegorz Dzierżawa7 pkt
8
Stanisław Nędza
7 pkt


11
Wojciech Lach6 pkt
11
Mikołaj Śliwa
6 pkt

13
Maksymilian Dąbrowski5 pkt
13
Kamil Ostrowski5 pkt
13
Paweł Cader  5 pkt
13
 Leon Jagodziński
5 pkt

13
Oliwer Siuda
5 pkt


13
Natalia Mulec
5 pkt


19
Oskar Witek
4 pkt

20
Franciszek Gawłowski3 pkt

20
Martyna Halama
3 pkt


22
Illia Kuchieravyi2 pkt

22
Kacper Korzus2 pkt

24
Karolina  Gibas
1 pkt


24
Wojciech Dzierżawa
1 pkt


26
Jan Kowalski
0 pkt


26
Jan Kowalski0 pkt



Ranking #2

W tym rankingu liczą się wygrane walki w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych wg klucza:

1. Najwyższe miejsce ma zawodnik z największą ilością wygranych walk.
2. W przypadku równej ilości wygranych wyższe miejsce ma zawodnik z większa ilością występów.
3. W przypadku równiej ilości wygranych i równej ilości występów wyższe miejsce ma zawodnik z mniejszą ilością przegranych.

Systematyka X-Y (Z): X- ilość wygranych walk, Y- ilość przegranych walk, Z - ilość startów w turniejach

1
Iwo Styrna
8-1 (3)

2
Wojtek Zaniewski
7-1 (3)


3
Igor Blacha
6-2 (4)

4
Miłosz Śliwa6-4 (4)
5
Kacper Mrowiec 5-3 (4)
6
Marcel Gancarski4-2 (3)
6
Maciej Zaniewski
4-2 (3)
8
Jakub Hołdyk
4-1 (2)
8
Wojciech Lach
4-1 (2)
10
Grzegorz Dzierżawa3-4 (4)

11
Leon Jagodziński
3-2 (3)

12
Paweł Cader3-1 (2)
12
Mikołaj Śliwa
3-1 (2)
14
Stanisław Nędza2-3 (4)

15
Wojciech Dzierżawa2-3 (3)

16
Oskar Witek2-2 (2)

16
Maksymilian Dąbrowski 2-2 (2)

18
Oliwer Siuda
2-0 (1)


19
Kacper Korzus1-2 (2)

19
Franciszek Gawłowski1-2 (2)

19
Ilia Kuchieravyi
1-2 (2)

22
Natalia Mulec
1-0 (1)

22
Kamil Ostrowski1-0 (1)

24
Dawid Zontek1-1 (1)

24
Martyna Halama1-1 (1)

26
 Jakub Howen
0-1 (1)

27
Karolina Gibas
0-2 (1)

28
Jan Kowalski
0-0 (0)

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie